Knotwilgen knotten en fruitbomen snoeien.

10 november 2018: Knotwilgen knotten en fruitbomen snoeien.

Met hulp van de St. Werkgroep Groenbeheer te Oegstgeest hebben wij de meeste knotwilgen kunnen knotten en de fruitbomen kunnen snoeien. In de pauze een heerlijke pan met erwtensoep, roggebrood met spek, koffie en thee. Aan het einde een enorme berg snoeiafval. Een heerlijke dag. Hartelijk dank voor begeleiding,  uitleg en ondersteuning aan de werkgroep.

 

BijenstalBijenstal

Wij hebben een bijenstal. De bijen zijn nu op 29 april 2018 ook gekomen . Met steun van het Oranje Fonds konden wij deze mooie bijenstal bouwen. Voor het mooie

IN MEMORIAMIN MEMORIAM

  IN MEMORIAM Wij ontvingen op dinsdag 26 oktober het droevige bericht van zijn vrouw dat Cor van Paassen op 83-jarige leeftijd is overleden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en